HomeHakkımızdaVizyonumuz

Vizyonumuz

WORK WITH US

Vizyonumuz

Çocuklarımızın bilişsel becerilerini geliştirebilecek metotların, ülkemiz genelinde kullanımını yaygınlaştırmak ve teşvik etmektir.

Working with Outgrid has been a game-changer for our business. Their solutions have significantly boosted our efficiency.

Michael Smith, CTO at LMN Enterprises.
About us

Misyonumuz

Bilişsel Becerileri geliştirmenin; iyi ve kolay şekilde öğrenmenin zihinsel anahtarı olduğunu, öğrenme güçlüklerini yenebileceğini, beynin bilişsel beceriler ile her yaşta geliştirilebileceğini, öğrenme ile ilgili tüm dünyada bilinen ve ispatlanmış metotlarıyla ülkemizde de uygulanmasını yaygınlaştırmak ve çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmak yoluyla, toplumsal fayda yaratmaktır.

15

Years of Experience

5000

Satisfied Clients

Service Benefits

Manifestomuz

Our mission is to lead businesses towards evolution and impact. We are committed to steering the modern business landscape.

01

Amacımız, sosyoekonomik açıdan dezavantajlı olan öğrencilerimizin, sosyal ve bilişsel gelişimlerini destekleyerek, eğitim sistemi içerisinde kalmalarını sağlamak ve hem eğitim hayatlarında hem de sosyal hayatlarında daha başarılı olmalarına katkıda bulunmak

02

Aileleri ve eğitimcileri beynin geliştirilebilir olduğu konusunda bilinçlendirmek

03

«Bilişsel Beceriler»in sadece çocuklara değil, her yaştaki bireylere faydalı olabileceğini anlatabilmektir

  • Amacımız, sosyoekonomik açıdan dezavantajlı olan öğrencilerimizin, sosyal ve bilişsel gelişimlerini destekleyerek, eğitim sistemi içerisinde kalmalarını sağlamak ve hem eğitim hayatlarında hem de sosyal hayatlarında daha başarılı olmalarına katkıda bulunmak,
  • Aileleri ve eğitimcileri beynin geliştirilebilir olduğu konusunda bilinçlendirmek,
  • «Bilişsel Beceriler»in sadece çocuklara değil, her yaştaki bireylere faydalı olabileceğini anlatabilmektir.

BİLİŞSEL BECERİ PROJESİ EKİBİ

Bilişsel Beceriler, Çocuklarımızı
Geleceğin Başarılı Bireyleri Haline Getirir.

Başarılı Bireyler, Başarılı bir Toplumun ve
Gelişmiş bir Ülkenin Üyesidir.