1994 yılında Mersin’de doğdu. 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden Onur Öğrencisi olarak mezun oldu.

2014-2016 yılları arasında, Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu’nda (TPÖÇG) organizasyon düzenleme ekibi üyesi ve İstanbul Üniversitesi (İÜ) Temsilcisi olarak görev alarak yapılan faaliyetlere aktif katılım gösterdi. Uzman Psikolog Defne Aruoba Akpınar’ın kurucusu olduğu Bilişsel Beceri Sosyal Sorumluluk Projesinde ve Alternatif Yaşam Derneği’nin (AYDER) Kızlar Atakta Projesinde gönüllü olarak görev aldı.

2016-2017 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda bir ay süreyle klinik stajı yaptı. Aynı dönemde İstanbul Üniversitesi Kariyer Geliştirme Merkezi’nde yarı zamanlı olarak çalıştı ve merkezin üniversite öğrencilerine yönelik yürüttüğü faaliyetlerine destek verdi. 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Kulübü (İÜPK) yönetim kurulunda İletişim Takım Sorumlusu olarak görev aldı.

Mind+More Psikolojik Danışmanlık’da ergenlerle danışmanlık hizmetlerini ve alana dair eğitim çalışmalarını sürdürmektedir. Çocuk ve yetişkinlerde dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu(dehb), özgül öğrenme güçlüğü, disleksi, zihinsel engellilik, üstün zeka, travmatik beyin hasarı durumları çalışma alanları içerisindedir. Çalışma alanlarını nörobilim perspektifi ile ele alırken eklektik bir yaklaşım benimsemektedir. CAS Bilişsel Değerlendirme Sistemi, Çocuk Değerlendirme ve Dikkat Testleri Uygulayıcı Sertifikası, Attentioner DEHB Uygulayıcı Eğitimi vardır.

2017 Ekim ayından bu yana Mind+More Psikolojik Danışmanlık’da Psikolog ve İdari İşler Sorumlusu olarak çalışmaktadır. 2020’nin Şubat ayından itibaren Işık Üniversitesi Yetişkin Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.