İstanbul Şehir Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldu. Şu anda İstanbul Gedik Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programına devam etmektedir.

Üniversitede kurucu üyesi olduğu Şehir Gönüllüleri Kulübünde çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde görev aldı. Avrupa Psikoloji Öğrencileri Federasyonu (EFPSA)’nın Mind the Mind Projesi kapsamında lise öğrencilerine ruhsal bozukluklara karşı farkındalık ve etiketleme üzerine seminerler verdi. Askeri vazifesini Türk Hava Kuvvetleri 7. Ana Jet Üssü Rehberlik ve Danışmanlık Merkezinde Psikolog olarak tamamladı. Bu sürede Stres ve Stresle Mücadele ve Madde Bağımlılığı üzerine çeşitli danışmanlıklar verdi.

APT (Association of Play Therapy) onaylı Reyhana Seedat tarafından verilen Çocuk Merkezli Oyun Terapisi eğitimini tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi tarafından verilen CAS (Cognitive Assessment System) eğitimi almış olup, CAS uygulayıcısıdır.

Çocuk ve ergenler ile öfke ve kaygı problemleri, davranış problemleri, özel öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu üzerine çalışmaktadır. Harvard Üniversitesi Çocuk Hakları üzerine verilen kurs programını tamamlamıştır. Bunun yanında Dr. Zeynep Maçkalı ile Sanat ile Terapi eğitimini sürdürmektedir.

2016 yılından beri Bilişsel Beceri Çalışmasının içerisinde olup, Mind and More Danismanlikta Psikolog ve STK Sorumlusu olarak çalışmaktadır.