International School of Bucharest lisesini bitirdikten sonra 2017 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisans eğitimine İstanbul Rumeli Üniversitesi Klinik Psikoloji (Çocuk-Ergen) Programında devam etmektedir.

Üniversite döneminde Türk Psikoloji Öğrencileri Grubu kapsamında liselere yönelik çalışma projesinde yer aldı. Proje boyunca Sosyal Bilimler Liselerinde zorbalık ve psikoloji alanında bir çok workshop gerçekleştirdi. European Federation Psychology Students Associations ‘da (EFPSA) Mind the Mind adlı projede yer aldı. Ergen depresyonu üzerine workshoplar gerçekleştirdi. 2016 yılında International School of Bucharest de psikolojik danışman olarak 3 aylık stajını tamamladı. Çeşitli anaokullar da velilere cinsel istismara yönelik workshoplar düzenledi.

APT (Association of Play Therapy) onaylı Reyhana Seedat tarafından verilen Çocuk Merkezli Oyun Terapisi eğitimini ve Harvard Üniversitesi onaylı Çocukları Hakları eğitimini tamamlamıştır. Moxo Dikkat Testi d-CPT uygulayıcısıdır.

Halen bilişsel beceri, dikkat, hiperaktivite, öğrenme bozuklukları üzerine eğitimler almaya devam etmekte ve Mind and More Danışmanlık Merkezi’nde Araştırma Sorumlusu ve Psikolog olarak çalışmaktadır.