Sarıyer Belediyesi Semt Evlerinde (Hisar üstü, Bağlar ve Ayazağa) 50 öğrencinin katılımıyla Bilişsel Beceri Oyun Atölyesi düzenledik.
Bahar, Yaz ve Güz Dönemlerinde Sığınmacılar ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği (Karagümrük ve Zeyrek Ofislerinde) 16 gönüllümüz ile 37 öğrenciyle Bilişsel Beceri Sosyal Sorumluluk Projemizi gerçekleştirdik.

Mart-Mayıs 2019 tarihleri arasında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Dila Kurt Eğitim evinde 10 gönüllümüz ile 17 öğrenciye Bilişsel Beceri Sosyal Sorumluluk Projesini gerçekleştirdik.

13-17 yaş arası 15 öğrenciye Beyin Farkındalığı Atölyesi yapılarak farkındalık kazanmaları sağlandı.

İstanbul Koruyucu Aile Derneğinde Yaz ve Güz Dönemlerinde 7 gönüllümüz ile 14 öğrenciye Bilişsel Beceri Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında bilişsel beceri çalışması yapıldı.

Ebeveynlerin beyin gelişimi üzerine farkındalığının artırılması amacıyla Denizli ve Bursa Koruyucu Aile Derneğinde 40 ebeveyne Beyin Farkındalığı Atölyesi yapıldı.

Bilişsel Beceri Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Düşler Akademisi Kaş’ta düzenlenen Kızlar Atakta Projesinde 3 hafta boyunca interaktif Beyin Farkındalığı Atölyesi düzenleyerek 45 genç kızımızın beynin geliştirilebilir olduğu üzerine farkındalıklarını artırdık.
Yaz Döneminde Anne Çocuk Eğitim Vakfında 30 annenin katılımıyla 2 Beyin Farkındalığı Atölyesi gerçekleştirdik.
Bahar ve Güz Dönemlerinde 28 yeni gönüllünün katılımıyla Bilişsel Beceri Sosyal Sorumluluk Projesinin 10. ve 11. Gönüllü Eğitimlerini gerçekleştirdik.
Yaz ve Güz Dönemlerinde Mülteciler Derneğinde 7 gönüllümüz ile 9 öğrenciye Bilişsel Beceri Sosyal Sorumluluk Projemizi uyguladık.
Güz Döneminde Sarıyer Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi Ayazağa Şubesinde 5 gönüllümüz ile 12 öğrenciyle Bilişsel Beceri Sosyal Sorumluluk Projemizi gerçekleştirdik. Ebeveynlerin beyin gelişimi üzerine farkındalığının artırılması amacıyla 10 velinin katılımıyla Beyin Farkındalığı Atölyesi gerçekleştirildi.
Güz Döneminde İstanbul Yavuztürk İlkokulunda 20 velinin katılımıyla Beyin Farkındalığı Atölyesi gerçekleştirdik.